Seminarid

Kohala mõis pakub suurepäraseid võimalusi erinevate ürituste läbiviimiseks.  Meeleolu loovad nii majas valitsev ajalooline hõng, kui ümbritsev kaunis loodus.  Sellele lisaks privaatsus!
Mõisas on erineva suuruse ja võimalusega ruume. Siin saab korraldada koosolekuid, seminare, koolitusi, presentatsioone, aastapäevapidustusi, firmapidusid, töötajate või õpilaste tänuavaldusüritusi koos aktiivse tegevusega. Olgu siis tegemist kümne osalejaga juhtkonna koosolekuga või kahesaja osalejaga piknikuga mõisa pargis.

Saalid ja salongid

Vastavalt vajadustele on võimalik valida järgmiste ruumide vahel: Peasaal, Talveaed, Roosa salong, Sinine salong, Terassisaal. Lisaks on võimalik grupitööde puhul kasutada piljardisaali, baari ja bullerjaniruumi.

Peasaal – Mõisa saalidest suurim saal (110m2). Mõisa ajal korraldati just siin suuremaid koosviibimisi. Saal on ruudu kujuline. Suhtes teiste ruumidega jääb keskele. Ruumile annavad valgust 5 akent.
Saal mahutab: teatristiilis kuni 80, klassistiilis ja U-stiilis kuni 40 inimest.

Talveaed - Mõisa saalidest suuruselt teine (55m2).  Saal on ristküliku kujuline. Ruumile annavad valgust 8 suurt akent. (Legendi järgi oli mõisahärra botaanikahuviline ja see osa mõisast oli kasvuhoone, kus härra roose kasvatas). Sobib rühmatööks kuni 10 inimesele.

Roosa salong (48 m2) ongi roosa. On teada, et mõisaaegu oli salong ka roosat värvi ja siin asus härra raamatukogu.
Salong mahutab: Diplomaadistiilis/rühmatööks kuni 10 inimesele.

Sinine salong on privaatne väike toakene, kus mõnus väikse seltskonnaga eralduda.
Salong mahutab: Rühmatöö 6 inimest.

Terassisaal -  Saal on ristküliku kujuline. Ruumile annavad valgust 3 suurt akent millest üks on uksega väljapääsuks mõisa terassile. See ruum oli mõisahärra töötuba. Saal sobib toitlustamiseks.

WiFiSeminari põhivarustus: pabertahvel, ekraan, traadita internet

Vajadusel : dataprojektor, sülearvuti